Collection: Products
-
Loop and Tail Wand
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.00 USD -
Lori Holt Heat Resistant Batting
Regular price $8.72 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.72 USD -
Sold outLori Holt Tapestry Nifty Needles
Regular price $2.90 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.90 USDSold out -
Lori Holt Woven Labels
Regular price $11.98 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.98 USD -
Lori Holt/Riley Blake Designs Gingham Flower Pots Fabric Quilt Kit
Regular price $42.00 USDRegular priceUnit price / per$60.00 USDSale price $42.00 USDSale -
LOVE Pillows - Machine Applique Embroidery Designs
Regular price $17.50 USDRegular priceUnit price / per$24.50 USDSale price $17.50 USDSale -
Love Stinks Quilt Pattern
Regular price $13.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.99 USD -
Sold outLovely Letters by Anita Goodesign
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per$69.95 USDSale price $10.00 USDSold out -
Lucky Penny Wallet Course Kit
Regular price $39.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $39.99 USD -
Lucky Penny Wallet Pattern
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.99 USD -
Sold outLucky Us Pillow Fabric Kit
Regular price $27.95 USDRegular priceUnit price / per$39.95 USDSale price $27.95 USDSold out -
Luminaire XP1 Upgrade Kit (Premium Pack II)
Regular price $179.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $179.99 USD -
Lunch Box Quilt Patterns
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $45.00 USDLunch Box Quilt Patterns
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $45.00 USDLunch Box Quilt Patterns
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $45.00 USD -
Luxe Sparkle Vinyl
Regular price $13.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.99 USDLuxe Sparkle Vinyl
Regular price $13.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.99 USDLuxe Sparkle Vinyl
Regular price $13.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.99 USD -
Machine Embroider By Number: Apple
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Machine Lessons!
Regular price $0.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $0.00 USD